فراموشی مشخصات خود؟

اگرچه در گذشته با هدف تقویت دانش عمومی زبان با شخص آقای خلیلی نژاد تجربه داشتم اما تجربه شرکت در دوره های تقویت مهارت های زبان در کسب و کار و شرکت داری با استفاده از متدهای جدید تجربه ی بی نظیری بود که کاربرد زبان در امور روزمره را بیش از پیش برایم مفید و مورد استفاده نمود. شرکت در کارگاه های مجازی موسسه نیز مجال خوبی برای مدیران شرکت ها از جمله مدیران و کارشناسان من بود تا همزمان با حضور در شرکت از فرصت یادگیری زبان در حین کار نیز بی نصیب نباشیم.
علی اکبر صمدزاده
مدیر فروش شرکت همکاران سیستم
به نظر من به عنوان كسي كه طي ٤ ماه به نتايج فراتر از انتظارم رسيدم مزيت ويژه ي كلاس هاي خصوصي استاد خلیلی نژاد سرعت پيشرفت اونها نسبت به كلاس هاي عمومي موسسات ديگه هست .همچنين اگرچه آموزش هاي ايشون در آشنايي با روش هاي تست زدن آزمون آيلتس در اسكيل هاي ريدينگ و ليسنينگ بسيار تاثيرگذاره ولي مهم ترين جايي كه شاگردهاي ايشون تفاوت رو با شاگردهاي موسسات ديگه حس مي كنند در اسكيل هاي اسپيكينگ و رايتينگ هستش. اگر چه تلاش زبان آموز و وقتي كه در طول روز ميگذاره مهم ترين فاكتور در پيشرفت زبانه ولي با داشتن استاد ماهر بهترين نتيجه در كوتاه ترين زمان بدست مياد.
امید رضازاده
نمره آیلتس : ۸
به نظر شخصی خودم، اگر کسی در پی یادگیری زبان هست، بهترین راه شرکت در آزمونهایی چون تافل و ایلتس هست چون که خواننده را مجبور یا شاید تشویق به تقویت همه تواناییهاش به صورت همزمان می کنه (مهارت کلامی – نوشتاری – شنیداری و خواندنی). برای رسیدن به این هدف، به نظرم باید از حضور یک نفر که تجربیات لازمه در این راه رو داره استفاده کنیم که به صورت بهینه از وقت و انرژی خودمون استفاده کنیم. اگر دوره خیلی کوتاه باشه، مطالب به صورت عمقی برای ما جا نمیوفته و اگر هم خیلی طولانی باشه، متقاضی دچار فرسایش ذهن و انگیزه می شه. کلاس های موسسه آرمان نوین، شما رو به صورت ذکر شده به سمت هدفتون میل میده. من خودم با صرف تقریبا 20 جلسه حضوری با استفاده از همین سیستم موفق به کسب نمره 7 آکادمیک شدم.
محمد یوسف بیک
دانشجوی دکتری عمران در نیوزیلند با نمره 7.5 آکادمیک
به عنوان کسی که نتیجه رضایت بخشی رو در راه رسیدن به هدفهام کسب کردم، وظیفه دارم علاوه بر ذکر تجربیاتم، از حمایت ها و امیدواری های استاد بزرگوار میثم خلیلی نژاد در این راه قدردانی کنم.
نمره خوب فقط با یادگیری به دست نمیاد بلکه قدرت استفاده و ارائه اون چیزی که یاد گرفته ایم عامل تعیین کننده ای در کسب نمره هست. و این نکته مثبت و قابل تاملی هست که زبان آموزی در این مجموعه رو برای من متفاوت از سایر موسسات نمود.برنامه ریزی ها و روش های هوشمندانه استاد خلیلی نژاد نه تنها گامی موثر برای گذروندن امتحان ایلتس من بود بلکه پایه و اساس محکمی برای لذت کنونی من در برقراری ارتباط انگلیسی محور شده است.
صمیمانه از تلاش ها و حمایت های استاد خلیلی نژاد و مرکز زبان آرمان نوین قدردانی می نمایم.
مونا واحد
شهروند ایرانی مقیم کانادا با نمره 7.5
همه میدونند که با تلاش میتونن فاصله خودشونو با تصوری که از خود قبلیشون دارن و با بقیه بیشتر کنن. اما مسئله اینه که آیا تلاش ما در راه درستی به کار گرفته شده یعنی آیا این سعی میتونه توی بازه زمانی مورد نظر من پاسخگوی نیازهام باشه یانه؟ کلاسهای آرمان نوین و به خصوص کلاسهای خصوصی آقای خلیلی نژاد علاوه بر اینکه امکان فایل بندی ذهنی رو فراهم میکنه با ریزبینی نکات پنهان از چشم ما رو گوشزد می کنه که باعث میشه روند یادگیری سریعتر بشه. جدا از این مسائل ، دلسوزی اساتید این موسسه مثال زدنیه، با تک تک شاگرداشون یک بار امتحان میدن.
زهرا عزیزی
نمره آیلتس : 7.5
در مورد پروسه ایلتس خودم باید به چند نکته اشاره کنم: اول اینکه من تقریبا بیش از ۱۰ سال بود که از زبان فاصله داشتم، خیلی چیزا یادم رفته بود و اصلا پیش بینی نمیکردم که تو ۴ ماه بتونم نمره ۷ بگیرم.همچنین بخاطر زمان خیلی کوتاهی که داشتم احتیاج به یک برنامه هدفمند و کاملا مشخص‌داشتم که بتونه همه مطالب رو پوشش بده و این دقیقا برنامه ای بودکه استاد خلیلی نژاد هر جلسه به ما میداد و تکالیف جلسه بعد را تعیین میکرد.کتابهایی که استاد معرفی کردن حداقل برای من در بهینه ترین حالت بود چون وقت زیادی نداشتم در حال حاضر هم که در کلاس های مکالمه موسسه شرکت میکنم دوستان از من میپرسند چه کتابهایی خواندی و جواب من این هستش که هیچ کتابی بیشتر از کتابهایی که استاد گفتند نخوندم .در مورد رایتینگ میتونم بگم که تقریبا هیچ کتاب رایتینگی نخوندم. فقط یک دوره در کارگاه رایتینگ موسسه شرکت کردم و الباقی درس هایی بود که هر جلسه استاد ارائه میکردند.
ارشیا حسن زاده
نمره آیلتس : 7
سلام به نظر بنده که تو کارگاههای رایتینگ شرکت کردم مزیت خوب این کارگاهها قالب بندی مناسب برای موضوعات مختلف، استفاده از ساختارهای مناسب که میتونه در انواع تاپیک ها استفاده بشه و ارائه اطلاعاتی که اگه بخواییم وقت بزاریم و خودمون Self Study کنیم زمان زیادی رو از ما میگیره ولی به این شیوه با زمان کمتری اطلاعات خوبی دریافت میشه
افشین اقبالی
از شرکت کنندگان دوره های آنلاین
بالا