فراموشی مشخصات خود؟

کارگاه آنلاین رایتینگ Task2 (جدید)

 

تجربه موفق اخذ نمره های خوب در رایتینگ آیلتس با وجود مشکلات بغرنج شرکت کنندگان ایرانی بعلاوه حضور تعداد قابل توجهی از متقاضیان از شهرهای مختلف ما را بر آن داشت که دوره جدید کارگاه آنلاین رایتینگ را برگزار نماییم.

در این دوره نحوه نوشتن رایتینگ Task 2  آیلتس، نوع ( agree/disagree و two-part questions ) در دو جلسه با جزئیات از ابتدا تا انتها به بحث گذاشته میشود. علاوه براین، شرکت کنندگان شاهد نوشتن یک رایتینگ خوب از مرحله brainstorm تا conclusion خواهند بود.

 

 برخی از کالوکیشن ها و ساختارهای گرامری بسیار مفید نیز مورد استفاده قرار خواهند گرفت تا شما قادر باشید از آنها در تاپیکهای دیگر هم بهره ببرید. تحولات اخیر در تصحیح رایتینگ و سختی کسب نمره خوب و نحوه غلبه براین مشکل هم توضیح داده خواهد شد.

 

توجه داشته باشید که این کارگاه بصورت کاملا زنده برگزار می شود و قرار نیست شاهد یک فیلم ضبط شده باشید. از تمام امکانات کلاس واقعی برخوردار هستید بعلاوه اینکه مجبور نیستید ترافیک یا سفر از شهرهای دیگر به تهران را تحمل نمایید. دوستانی که در دوره های پیش شرکت کردند به سهولت و برتری کلاس آنلاین ایمان آوردند.

 

مدرس دوره آقای میثم خلیلی نژاد می باشد که سابقه طولانی تدریس رایتینگ آیلتس در آموزشگاههای برتر تهران را دارا هستند و کارگاهای پیشین رایتینگ ایشان با استقبال خوب شرکنندگان مواجه شد.

 

پس از تکمیل روند ثبت نام، با شما تماس گرفته خواهد شد و به کانال مخصوص کارگاه اضافه میشوید. راهنمای شرکت در کلاس را مطالعه میکنید و سوالات احتمالی را از کارشناسان فنی میپرسید.

 

شایان ذکر است که با توجه به شباهت رایتینگ Task 2  آیلتس و تافل، شرکت در این دوره برای دوستانی که قصد شرکت در آزمون تافل را هم دارند توصیه میشود.

 

مدت دوره: ۲ جلسه از ساعت 15 تا 17

روزهای برگزاری: پنج شنبه 7دی و پنج شنبه 14 دی

هزینه دوره: شصت هزار تومان

جهت ثبت نام روی این لینک کلیک نماییدبالا